Życie parafialne

Popołudniowe wycieczki niedzielne na polany w pobliskich lasach z ks. Wojciechem Riedlem - lata 40-te
V1

Nabożeństwa majowe i nieszpory niedzielne odbywały się dawniej przy krzyżach. Po modlitwie był czas na rozrywkę i zabawy - 1937 r.
V2

W plenerze
V3

Pielgrzymki

Tradycja pieszego pielgrzymowania naszych parafian jest długa. Piesza pielgrzymka do Częstochowy - rok 1938
V4

Piesza pielgrzymka do Częstochowy po wojnie w latach 40-tych
V5

Pielgrzymka młodzieży do Częstochowy z udziałem ojców franciszkanów z Panewnik - lata 70-te
V6

V7

V8

Podtrzymanie tradycji - V piesza pielgrzymka parafialna do Częstochowy w bieżącym roku
V9

Pielgrzymka na Górę Św. Anny
V10

Pielgrzymka na Górę Św. Anny - na noclegu
V11

Pielgrzymka do Wambierzyc
V12

Pielgrzymka do Rzymu z okazji Roku Jubileuszowego 2000
V13

Uroczystości Bożego Ciała - lata 50-te, 60-te i 80-te
V14

V15

V16

V17

Pierwsze misje w naszym kościele po zakończeniu wojny prowadzone przez ojców redemptorystów w 1949 r.
V18

V19

Wizytacja ks. biskupa Czesława Domina, który udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży, a także poświęcił świeżo wmurowaną tablicę - "Na pamiątkę pontyfikatu Jana Pawła II"
V20

Peregrynacja obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w 1996 r., uroczystościom przewodniczył ks. biskup Gerard Kusz. Pierwsze nawiedzenie naszej parafii przez Jasnogórską Panią odbyło się w grudniu 1996 r. z okazji 1000-lecia chrześcijaństwa. Do Miotka przybyły wówczas tylko puste ramy, gdyż sam obraz był zarekwirowany przez władze świeckie.
V21